Kierująca z prędkością 103 km/h w strefie 50 straciła prawo jazdy na 3 miesiące
W Wałbrzychu doszło do wydarzenia, które przypomina o znaczeniu przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali 44-letnią kobietę za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Samochód, którym kierowała, poruszał się z prędkością 103 km/h, co…
Czytaj dalej